TOYGEL Discord Sunucusu

TOYGEL Discord Sunucusu
Sunucumuz'da 300+ Geliştirici ile aynı ortamda bulunabilirsiniz.

Sunucumuza yukarıdaki link kullanarak veya anasayfamızda bulunan sunucu modülünden katılabilirsiniz. Sitemizde kayıtlı olan kullanıcıların tamamı "Onaylı Üye" statüsüne sahip olurlar.

Daha beta geliştirme aşamasında olan platformumuza, topluluğu destekleyici (networking, iş, makale, oyun) birçok yeni özelliği geliştirmekteyiz. Bu topluluk Türkiye'deki tüm geliştiricileri (sanatçılar, müzisyenler, yazılımcılar, tasarımcılar) bir çatı altında birleştirmeyi hedeflemekte, düzenli ve asla kaybolmayacak bir platform olma hedefindeyiz.

Sektörde bulunsun bulunmasın, oyun ve oyun geliştirme ile alakalı herkese kapımız açık, özellikle sanatçı networking tarafımızı yoğun tutmak istiyoruz.  Topluluğumuzun içerisine sadece dahil olmanız bile bize güç verecektir ve yapmak istediklerimiz için bize enerji olacaktır.

Sitemiz üzerinden şu an profil oluşturabilir, makale, ilan oyun ekleyebilir ve bunun karşılığında "topluluk katkı puanı" kazanabilirsiniz. Bu puanlar ile toplulukta avantajlar ve promosyonlar sağlamak niyetindeyiz.

Eğer Mayıs ayı sonuna kadar kayıt olursanız da, kayıtlı üyelerimiz arasından 1 kişiye çekilişle "Oxygen Not Included" Oyunu verereceğiz ayrıca kayıt olan tüm üyelerimize +100 topluluk katkı puanı hesaplarına eklenecek. Biz konu hakkında heyecanlıyız sizleri de heyecanımıza ortak etmek istiyoruz
Yorumlar