Indieway Online Business Ecosystem for Game Developers

Indieway Online Business Ecosystem for Game Developers
Merhaba,

Covid ve pandemiyle geçen uzun bir sessizlikten sonra gönül isterdi ki hayatımız eski haline dönmüş olsun ve size burada Gaming İstanbul duyurusu yapayım. Ancak malesef böyle büyük bir kalabalığı böyle bir dönemde bir araya getirmek büyük sorumsuzluk olacağı için Gaming İstanbul bu sene gerçekleşemeyecek.

Bu durum moralimizi bozmasın diye GIST yerine sadece geliştiricilere yönelik B2B bir platform olan Indieway'i hayata geçirdik. 

Indieway sadece ücretsiz seminerler, ücretli workshoplar, yine seçilmiş bağımsız geliştiricilere ücretsiz tahsis edilmiş teşhir alanları, firmaların fırsatlarını sergiledikleri teşhir alanları ve iş geliştirme toplantıları yapılabilen bir online etkinlik değil, tüm yıl boyunca etkileşimde kalabildiğiniz, partner etkinlikler için de özel avantajlar bulabildiğiniz bir portal olacak. Daha önceki etkinliklerimizde yaptığımız gibi geliştiricilerin ve ekosistemin geri bildirimleriyle ihtiyaca göre şekillenecek.

İlk etkinliğiniz 25 - 26 Şubat 2021 tarihinde Indieway portalı üstünde gerçekleşecek. Konuşmacılarımız ve konular yavaş yavaş belli olmaya başladı. İlk etkinliğe özel workshoplar da ücretsiz gerçekleştirilecek.

Yeni normalimizdeki ilk etkinliğimizde görüşmek üzere!
Yorumlar