Ghost RecLast
English ; 

A new one to the original Flappy games! Embark on Adventure with Ghost RecLast!
We know the original Flappy game and its famous bird. In this game, we direct a character called Ghost RecLast. You have to proceed without hitting the castle and catching the guards spirits. You will see the difference from the original Flappy game, you will also love it. But be careful and try to stay calm, the game can annoy you with an excess, some even break phones. Be careful and cautious. This is especially true for frustrated people.

Play Ghost RecLast and enjoy it.

Playing Tips
**************

Do not feel the need to move constantly in the game. If you don't relax and leave your hand when it comes, you'll multiply. Try to play as calmly as you can.

Use your index finger, not your thumb. In this way, you can survive longer and get high scores.

Tap twice using your index finger and proceed in a controlled manner. If you hurry, you cannot adjust the fall and you feed the soul absorbers.

Good luck!

innovations
- Some issues have been fixed.
- Endless Moving.
- Unlimited playing time.
- Flappy lovers will like it.
- Controls have been improved.
- Image errors have been fixed.

Turkish ; 

Orijinal Flappy oyunlarına bir yenisi ! Hayalet RecLast ile Maceraya atıl !
Orijinal Flappy oyununu ve ünlü kuşunu biliyoruz. Bu oyunumuzda ise Hayalet RecLast adında bir karakteri yönlendiriyoruz. Şatoya çarpmadan ve gardiyan ruhlara yakalanmadan ilerlemelisin. Orijinal Flappy oyunundan farkını göreceksiniz, aynı zamanda seveceksiniz. Fakat Dikkatli olun ve sakin kalmaya çalışın, oyun sizi fazlası ile sinirlendirebilir, hatta bazıları telefonların bile kırabilir. Dikkatli ve ihtiyatlı olun. Bu özellikle sinirli insanlar için geçerlidir.

Hayalet RecLast oynayın ve tadını çıkarın.

Oynama İpuçları
**************

Oyunda sürekli hareket etme ihtiyacı hissetmeyin. Eğer yeri geldiğinde rahatlayıp elinizi bırakmazsanız çarparsınız. Olabildiğince sakin bir şekilde oynamaya çalışın.

Baş parmağınızı değil, işaret parmağınızı kullanın. Bu sayede daha uzun hayatta kalabilir ve yüksek puanlar alabilirsiniz.

İşaret parmağınızı kullanarak iki kez hafifçe vurun ve kontrollü bir şekilde ilerleyin. Eğer acele ederseniz düşmeyi ayarlayamaz ve ruh emicilere yem olursunuz.

İyi şanslar!

 

Yenilikler
- Bazı sorunlar düzeltildi.
- Sonsuz İlerliyor.
- Sınırsız oynama süresi.
- Flappy severlerin hoşuna gidecektir.
- Kontrolleri geliştirildi.
- Resim hataları giderildi.

İtch.io Link ; https://reclast.itch.io/ghost-reclast
Google PlayStore Link ; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RecLastGameStudio.GhostRecLast
Yorumlar
Ümit Eski
Ümit Eski
reclast reclasttv byreclast