Sahada Koş
Bir futbol sahasında birbirinden farklı özelliklerde karakterler ile güvenlik görevlilerine yakalanmadan koşun. Yakalanmadan kaçtığınız her saniye ve yaptığınız her hareket için sonuçlarına siz katlanın hele ki bir youtuber iseniz :)

Sahaya girdiğiniz andan itibaren random bir şekilde ve basitten zor seviyeye doğru artan hızlarda güvenlik görevlileri spawn oluyor. Amacımız oynadığımız karakterin takipçi sayısını düşürmek yakalanmadan kaçtığımız her saniye 10000 takipçi kaybediyoruz. takipçiyi sıfırlayınca bir sonraki karakterin kilidi açılıyor. Bir sonraki karakter daha hızlı koşabiliyor ve daha hızlı manevralar yapabiliyor olsada güvenlik görevlilerinin hızı ve sıfırlamamız gerken takipçi sayımızda artıyor.

Sahanın ortasında duran topu üzerinden geçerek alabiliyoruz. dilersek Hiç birşey harcamadan kullanabildiğimiz düz şut skilimiz var.Bunun ile  ayağımızda bulunan topu karakterin yönü doğrultusunda şut çekebiliyoruz. çektiğimiz şut eğerki kaleler içerisinden geçerse -30000 takipçi kaybedilir. Eğerki bir güvenlik görevlisine çarptırabilirseniz güvenlik görevlisini ortadan kaldırırsınız ayrıca -30000 takipçi daha silinir. 

10 saniyede bir kullanabildiğimiz aksiyon yeteneğimiz var bunu kullandııgmız anda karakterin hızı 3 saniye boyunca arkasından alevler çıkartarak 2 birim artar. Kullanır kullanmaz -30000 takipçi kaybeder. Bunu zor anlarda hızlıca sıyrılabilmek için kullanabilirsiniz.

Bundan sonraki 3 yetenek tüketile bilir yeteneklerdir. Bunları reklam izleyerek belirli periyotlarda oyuna girip hediye paketi açarak ve satın alarak elde edebilirsiniz.

Büyük Şut yeteneği top ayağımızda iken kullanılabilir ve kullanıldığında top 3 katı kadar büyür. ayrıca çarptığı güvenlik görevlilerinden geri sekmeden içinden geçip yoluna devam eder. içinden geçtiği her güvenlik görevlisini ortadan kaldırırken yine her biri için -30000 takipçi kaybettirir.

Hedefli Şut yeteneği ise büyük şut ve normal şut yeteneğini kullanırken karakterin doğrultusunda atıyor. Bu yetenekte en yakın rakibe kilitlenip target alır ve çektiğiniz normal veya büyük şutlar o yöne doğru kullanılır. arkanızdan gelen 10 tane güvenlik görevlisine hedefli şut ile birlikte büyük şut kombinasyonu bir anda -300000 takipçi kaybettirebilir :)

Zıplama bu yetenek ise ilerleyen seviyelerde epey hızlanıp aniden karşınıza çıkan güvenlik görevlilerinden kurtulmak içindir. Bu durumlarda bunu kullandığımızda karakter artistlik bir hareketle kendi ekseni etrafında havada takla atarak zıplar eğer bu esnada bir güvenlik görevlisi üzerinden geçerseniz -30000 takipçi kaybedersiniz. KArakterde yakalanmış sayılmaz.

Game Play Videosu :

 


get on google play
Yorumlar